Nabídky práce a stáží

Pozice pro vědecké pracovníky a postdoky

Přehledný seznam všech nabídek pracovních pozic najdete na stránce pracuj.upol.cz.

Zahraniční stáže pro studenty a vědecké pracovníky

24. 5. 2024

Chystáte se v akademickém roce letech 2024-2025 vycestovat za studiem do Francii? Pak je tato akce právě pro vás!

23. 5. 2024

Česká centra vyhlašují výběrová řízení na rok 2024.

20. 5. 2024

Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu vyhlašuje výběrové řízení na stáž v období srpen 2024 až leden 2025.

14. 5. 2024

Další ročník Olomouckého Majálesu je úspěšně za námi!

6. 5. 2024

Objevte, co plyne ze spolupráce evropských univerzit! Členství v evropské univerzitní síti Aurora už přineslo UP hodně dobrého – nejen silnější pozici mezi evropskými vysokými školami, ale i spoustu výhod pro její studenty i...

26. 4. 2024

Dům zahraniční spolupráce zve na další ročník akce Příští stanice svět. I letos všem, kteří touží po zahraničních zážitcích, pomůže roztáhnout křídla a vyletět do světa plného nových možností.

17. 4. 2024

Institute Catholique de Vendée (ICES) nabízí třítýdenní nebo čtyřtýdenní intenzivní program francouzského jazyka s rodilými učiteli specializovanými na výuku francouzského jazyka.

12. 4. 2024

Kosovo International Summer Academy zve všechny zájemce na letní školu se zaměřením na “Peace building in post-conflict areas – Diplomacy, Leadership and Negotiations”.

10. 4. 2024

Partnerká Konkuk University, Seoul, Korejská republika zve všechny zájemce na mezinárodní letní školu zaměřenou na korejskou kulturu a jazyk.

10. 4. 2024

Od 1. dubna 2024 se mohou zájemci přihlásit do Fulbrightova programu pro pobyty v USA v akademickém roce 2025/2025.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)