Nabídky práce a stáží

Pozice pro vědecké pracovníky a postdoky

Přehledný seznam všech nabídek pracovních pozic najdete na stránce pracuj.upol.cz.

Zahraniční stáže pro studenty a vědecké pracovníky

12. 6. 2024

Ministerstvo zahraničních věcí Státu Katar nabízí 5 stipendií na roční intenzivní výuku arabštiny na Qatar University (Arabic Language Center for Non Native speakers).

10. 6. 2024

Olomoucký kraj vyhlašuje 2. kolo příjmu žádostí do dotačního programu „Studijní stipendium Olomouckého kraje na studium v zahraničí v roce 2024“.

10. 6. 2024

Fulbrightova komise na Ukrajině hledá kandidáty do programu FLTA (Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program).

10. 6. 2024

V minulém týdnu jsme na Úseku pro mezinárodní spolupráci UP již podeváté přivítali kolegyně a kolegy z partnerských univerzit v rámci Erasmus+ International Staff Week.

24. 5. 2024

Chystáte se v akademickém roce letech 2024-2025 vycestovat za studiem do Francii? Pak je tato akce právě pro vás!

23. 5. 2024

Česká centra vyhlašují výběrová řízení na rok 2024.

20. 5. 2024

Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu vyhlašuje výběrové řízení na stáž v období srpen 2024 až leden 2025.

14. 5. 2024

Další ročník Olomouckého Majálesu je úspěšně za námi!

6. 5. 2024

Objevte, co plyne ze spolupráce evropských univerzit! Členství v evropské univerzitní síti Aurora už přineslo UP hodně dobrého – nejen silnější pozici mezi evropskými vysokými školami, ale i spoustu výhod pro její studenty i...

10. 4. 2024

Od 1. dubna 2024 se mohou zájemci přihlásit do Fulbrightova programu pro pobyty v USA v akademickém roce 2025/2025.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)